ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
ЕУРО ХОТЕЛ ГРАДЧЕ ДОО
ЕУРО ХОТЕЛ ГРАДЧЕ ДОО

За нас

Еуро Хотел Градче се наоѓа на 6км северно од градот Кочани. Лоциран е на 550 метри надморска височина на брегот на езерото Градче.
Езерото Градче е сместено во живописна клисура со атрактивна околина.
Еуро Хотел Градче располага со 25 соби од кои 4 апартмани, ресторан сала со капацитет до 400 гости, конференциска сала за состаноци, кафе бар, четири летни тераси, билијард, пинг-понг, сопствен паркинг плац.

Запознај го работодавачот

Еуро Хотел Градче на своите ценети гости им нуди сместување во автентична градба, традиционална кујна со многу локални специјалитети приготвени од еко-производи и производи со органско потекло, авантури: планинско пешачење, велосипедизам по планински патеки, лов и риболов, излет со скара покрај езеро, прошетки и посета на знаменитости поврзани со обичајното, културното и историското наследство, активности за тим-билдинг програми, како и сите услови потребни за семинарски туризам.


Контакт

ЕУРО ХОТЕЛ ГРАДЧЕ ДОО
ул. Бране Градче Долно Градче
Град: Кочани
Вработени:
Даночен број: MK4013014510744
Матичен број: 6923267
Телефон: 0038933612222
Мобилен:
Веб адреса: http://eurohotelgradche.com/
*Корисникот што не контактира е согласен со правните информации.

Социјални профили на ЕУРО ХОТЕЛ ГРАДЧЕ ДОО