ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
Халкбанк
Халкбанк

Контакт

Халкбанк
Св.Кирил и Методиј 54 (М.Х.Јасмин)
Град: Скопје
Вработени:
Даночен број: MK4030993162028
Матичен број:
Телефон: +38923240800
Мобилен:
Веб адреса: http://www.halkbank.mk/
*Корисникот што не контактира е согласен со правните информации.

Социјални профили на Халкбанк

Мапа