ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
МЕБЕЛ ЈУМИС ДИЗАЈН ДООЕЛ
МЕБЕЛ ЈУМИС ДИЗАЈН ДООЕЛ

За нас

Компанијата за производство и продажба на мебел “Јумис” со седиште во Кочани започна со работа во 1992 година, најпрво со продажба на производи од домашни и странски компании, а потоа и со сопствено производство.Подоцна на македонскиот пазар го лансираше својот дополнителен бренд за ексклузивен мебел Jumis Luxury.Под мотото „луксузен стил на живот“, целта на брендот е да понуди мебел и целосни решенија за уредување на внатрешниот простор со модерен и рафиниран дизајн, изработени со најсовремена технологија и висококвалитетни материјали.Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење.

 

Запознај го работодавачот

Водејќи се од идејата дека нема поголем луксуз од вашиот сопствен дом, Јумис со своите производи нуди функционалност, флексибилност, естетика и елеганција – нова вредност во секојдневното живеење.Ние гарантираме за квалитетот,издржливоста и сјајот на производите,дури и по години користење.Ние сме горди на нашиот
имагинативен, вреден и професионален тим.

 

Контакт

МЕБЕЛ ЈУМИС ДИЗАЈН ДООЕЛ
Ул.Бел Камен 30
Град: Кочани
Вработени:
Даночен број: MK4013008501687
Матичен број: 6349528
Телефон:
Мобилен: 0038977303222
Емаил: export@jumiisluxery.mk
Веб адреса: http://jumisluxury.mk/
*Корисникот што не контактира е согласен со правните информации.

Социјални профили на МЕБЕЛ ЈУМИС ДИЗАЈН ДООЕЛ